Producenci
Promocje
Papier xero kolorowy RAINBOW jasnożółty R12 88042297
Papier xero kolorowy RAINBOW jasnożółty R12 88042297
28,75 zł 24,19 zł
szt.
Klej introligatorski CR 60g
Klej introligatorski CR 60g
2,69 zł 2,59 zł
szt.
Pisaki FUNTASTICS grube 12kol. EDDING 14/12S ED
Pisaki FUNTASTICS grube 12kol. EDDING 14/12S ED
23,61 zł 22,59 zł
szt.
Kredki PROGRESSO 8758 24kol.kaseta drewniana Koh-i-Noor
Kredki PROGRESSO 8758 24kol.kaseta drewniana Koh-i-Noor
129,93 zł 91,26 zł
szt.
Linijka 50cm szeroka w op.fol. MIARKA
Linijka 50cm szeroka w op.fol. MIARKA
1,99 zł 1,99 zł
szt.
Kij do miotły drewniany z gwintem 140cm
Kij do miotły drewniany z gwintem 140cm
4,89 zł 4,78 zł
szt.
Cienkopis RYSTOR RC-04 jasnoróżowy 403-032
Cienkopis RYSTOR RC-04 jasnoróżowy 403-032
1,85 zł 1,49 zł
szt.
Farba szkolna Astra 250 ml - turkusowa, 301217027
Farba szkolna Astra 250 ml - turkusowa, 301217027
6,20 zł 5,99 zł
szt.
Artykuły szkolne na studenckim biurku 0
Artykuły szkolne na studenckim biurku

Artykuły szkolne przydatne studentowi

Studenci korzystają z artykułów szkolnych, nic dziwnego, bo przecież to nadal uczniowie i to poważni. Dobrze ułożeni ludzie o wysokiej świadomości celu, jaki mają, będąc na studiach! Tylko że ich cele ciut odbiegają od tego, jak studia widzą rodzice. Dlatego drodzy rodzice ten artykuł skierowany jest też po części do was i do waszej odpowiedzialności, która w trakcie studiów będzie wystawiona na próbę.

Student też człowiek (a przynajmniej specyficzny gatunek człowieka) i potrzebuje wsparcia w doborze pierwszej
(i kolejnej) wyprawki studenckiej.

Niezbędne minimum, jakie powinien posiadać to dobrej jakości telefon (aby przetrwać długie godziny wykładów i rzecz jasna, aby notować w nim ważne i śmiałe hipotezy docenta), wygodny zeszyt w miękkiej oprawie (nie do spania na prelekcjach, lecz by nie uszkodzić spracowanych studenckich dłoni) oraz kilka innych kluczowych dla odniesienia sukcesu akcesoriów szkolnych.

Studencka wyprawa po artykuły szkolne

- Mamo przelej trzy stówy, idę kupić niezbędne materiały na uczelnię.

Chwilę później w najbliższym sklepie z artykułami biurowymi i szkolnymi.

- Poproszę jeden najtańszy długopis i jeden najtańszy zeszyt. Gotowe! A reszta na inne artykuły potrzebne na studiach. Najbliżej do całodobowego to tam...

Kto studiował, ten wie i nie ma co się gniewać i złościć, zamiast tego trzeba wziąć na siebie ciężar zakupów i wybrać te materiały szkolne, które będą niezbędne przez kolejne miesiące nauki.

Na co zwrócić uwagę, wybierając artykuły szkolne

Artykuły szkolne dla studenta kupują rodzice

  • Cena — rodzicielski budżet w przeciwieństwie do studenckiego ma swoje granice. Dlatego wybieraj produkty będące w promocji a najlepiej te, które są na wyprzedaży. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo pięniędzy nie tracąc na jakości materiałów szkolnych.
  • Jakość — dla kluczowych produktów lepiej wybrać takie, które będą dobre jakościowo. Co to znaczy jakość, przekonał się ten, kto w trakcie pisania ważnego egzaminu musiał pożyczać długopis, bo jego zaczął mocno przerywać. Dobrze, jeżeli decydująca będzie jakość na podstawie opinii innych użytkowników.
  • Opinie — skorzystaj z wiedzy, jaka została zostawiona przez wcześniejszych klientów sklepu i wybieraj te produkty, które mają najlepsze opinie. Sam też zostaw opinię o kupionych artykułach szkolnych, tak by następnym pokoleniom uczniów było łatwiej. Dziękuję!
  • Wygląd — może się wydawać, że tak prozaiczna cecha produktu, jak wygląd powinna być marginalizowana. Tylko jeżeli się chwilę zastanowimy, to okaże się, że wygląd może uratować nas od np. pomyłki, jaki kołonotatnik zabrać na zajęcia. Inny kolor czy wzór okładki do ekonomii a inny do zajęć z cnót niewieścich.
  • Funkcjonalność — sprawdź, czy wybrany przez Ciebie produkt ma odpowiednik ze specjalnymi dodatkowymi funkcjonalnościami. Przykładowo, zeszyt do języka obcego może mieć część kartek podzielonych na dwie kolumny. Na słówko w języku Mickiewicza i na słówko w języku Szekspira. Dodatkowa zakładka będzie pozwalała odsłaniać tylko ostatnią linijkę do sprawdzania. Fajne i efektywne!
  • Ergonomia — pamiętajcie, że młodzież korzystając z przyborów szkolnych, musi mieć je dobrane tak, by praca za ich pomocą była naturalna i wygodna. Wybieraj produkty ergonomiczne, dzięki temu decydujesz o zdrowiu i komforcie pracy swojego dziecka.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl