Producenci
Leitz WOW - Pokaż swoje kolory 0
Leitz WOW - Pokaż swoje kolory

Rób zakupy z Leitz i odbieraj nagrody.

Leitz WOW słynie z wyjątkowej jakości i doskonałego wykonania. Jak co roku Leitz orgaznizuje promocję zachęcającą klientów do wybierania produktów tej marki. Wydając pieniądze na zakupy biurowe, możesz odebrać stylowe nagrody, warunek jest prosty, pieniądze przeznaczaj na markę Leitz z serii WOW.

czytaj całość »
Jak oszczędzać papier w biurze i chronić dane? 0
Jak oszczędzać papier w biurze i chronić dane?

Kwestie bezpieczeństwa i ochrony środowiska stale pojawiają się na pierwszych stronach gazet i stron internetowych. Czy jesteś pewien, że Twoje przyzwyczajenia są dobre? Oto kilka wskazówek, jak zmniejszyć marnotrawstwo papieru biurowego i ulepszyć sposób jego niszczenia w środowisku biurowym.

czytaj całość »
Praca zdalna wymaga materiałów biurowych 0
Praca zdalna wymaga materiałów biurowych

Pracując zdalnie, powinniśmy pamiętać o tym, że miejsce, w jakim to robimy, ma wpływ na naszą wydajność i samozadowolenie. Dlatego, kiedy zdecydujemy się na wykonywanie pracy zdalnej, starajmy się, aby potrzebne materiały biurowe znalazły się w naszym domowym „home office”. Sprawa wydawałaby się błaha, ale nie teraz, gdy tak wielu z nas pracuje w domu. Jak więc stworzyć przestrzeń, która zapewni produktywną atmosferę bez względu na wielkość przestrzeni, którą mamy do dyspozycji?

czytaj całość »
Papier ksero nadal najważniejszy w biurze 0
Papier ksero nadal najważniejszy w biurze

Często spotykamy się ze stwierdzeniem - papier to papier. Nic bardziej mylnego. Papier ksero a właściwie powinniśmy go nazwać papier biurowy, posiada wiele właściwości i parametrów, które decydują, do czego powinniśmy go użyć i które mają wpływ na jakość gotowego produktu, czyli wydruku. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze papieru biurowego ?

czytaj całość »
Zakupy do biura w a33.pl 0
Zakupy do biura w a33.pl

Czego potrzebujesz w swoim nowoczesnym biurze. Artykuły biurowe i papiernicze nie muszą być drogie i nie muszą rujnować firmowego budżetu. Natomiast są często pomijane przy planowaniu wydatków i organizowaniu biura a przecież są tak bardzo potrzebne. Aby tego uniknąć, należy stworzyć listę najważniejszych przyborów do biura i jego wyposażenia. Pomoże Ci to w pierwszych zakupach i zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl