CENA
BRAND
CZAS REALIZACJI
PROMOCJA

Artykuły kreatywne

Wyświetlanie 1–12 z 283 wyników

Kiedy kreatywność jest twoim sprzymierzeńcem? Wtedy kiedy masz specjalne zadanie do wykonania, przydadzą się materiały kreatywne.

Czy zastanawiałeś jak odciągnąć swoje dziecko od komputera, tabletu czy telefonu W ostatnich latach problem ten stał się poważny i niepokojący. Dzieci chciałyby spędzać czas z tymi urządzeniami w nieskończoność. Spróbuj znaleźć coś w a33.pl, co zainteresuje Twoją pociechę.

Dzięki dobrej jakości materiałom kreatywnym może i Ty w sobie obudzisz artystę i wspólnie z rodziną stworzycie obraz, rzeźbę albo zapakujecie w nietuzinkowy sposób prezent. Artykuły kreatywne pozwalają rozwijać twórcze myślenie, pozwalają stworzyć coś jedynego i niepowtarzalnego co może stać się prezentem dla najbliżej osoby lub oryginalną ozdobą pokoju. W a33.pl znajdziesz tysiące produktów, które przeniosą zarówno dziewczynki, jak i chłopców w świat sztuki i zapewnią rozrywkę na wiele godzin.

Artykuły kreatywne w sklepie a33.pl

 • farby i akcesoria malarskie,
 • plasteliny, modeliny i gliny
 • artykuły służące do pakowania prezentów,
 • brokaty żelowe,
 • papeterie i karnety,
 • produkty do quillingu,
 • ozdoby drewniane i filcowe,
 • zestawy DIY,
 • kolorowanki,
 • itp.

Wszystkie te produkty zostały wyprodukowane z materiałów bezpiecznych dla Twoich dzieci, a ich bezpieczeństwo gwarantują tacy producenci jak: Happy Color, Koh i Noor, Maries, Pentel, Fiorello, Staedtler, CRICCO i wielu innych.

Farby i akcesoria malarskie

Farby i pędzle dla kreatywnej zabawy

Zabawa farbami i pędzlem będzie radością dla Ciebie i twoich najbliższych, podejdź do tego w sposób kreatywny i uwolnij swoją dziecięcą fantazję. Jest niezliczona ilość technik malarskich, różniących się rodzajem farb, sposobem ich nanoszenia, podłożem itp. Najpopularniejszymi farbami, które wszyscy znają i się z nimi spotkali to farby akwarelowe. Pierwsze farby a właściwie „farbki”, które stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego tornistra pierwszoklasisty.

Akwarele są na bazie wody i są nietoksyczne, dzięki temu są idealnym narzędziem do nauki malowania dla dzieci. Są też idealne dla chcących rozwinąć swoją kreatywność. Obrazy akwarelowe to świetny początek. Stosowanie farb akwarelowych jest bardzo elastyczne dlatego możemy osiągnąć różnorodne rezultaty.

Innym popularnym rodzajem farb są farby olejne. Farby olejne to pigment plus olej. Powszechnie stosowane w tych farbach oleje to oleje lniane, makowe, z orzechów włoskich i oleje z rzepaku. Główne zalety farb olejnych to elastyczność i głębia koloru.

Pastele. Malowanie pastelami to jedno z najbardziej ekscytujących i wszechstronnych środków malarskich. Są chwalone przez profesjonalistów i hobbystów ze względu na ich wyjątkowy efekt i metody aplikacji.

A czym nanosić ww. farby na Twoje arcydzieło ? Można palcami, gąbkami, sprayem, ale najbardziej popularne są pędzle. Mamy ich kilka typów. Różnią się rozmiarem, kształtem, a także materiałem, z jakiego zostały wykonane. Profesjonaliści używają pędzli z naturalnym włosiem, natomiast w piórnikach naszych dzieci znajdziemy pędzelki z włosiem syntetycznym. Jeżeli planujesz zostać artystą malarzem, to w a33.pl znajdziesz również:

 • podobrazia,
 • sztalugi,
 • szpachle,
 • palety,
 • terpentyny i rozcieńczalniki

Plastelina, modelina, glina

Plastelina i glina dają powody do zabawy

Od plasteliny przez modelinę do rzeźb z gliny. Tak może wyglądać droga małego artysty do światowej klasy rzeźbiarza. Plastelina i zabawa z nią to jedno z najbardziej ulubionych zajęć naszych dzieci. Zdajemy sobie sprawę , że po zabawie będziemy mieli oblepione stoły, meble i dywany. Ta znana od lat masa rozwija w niesamowity sposób kreatywność Twojego dziecka. Duża paleta kolorów, łatwość modelowania i ugniatania, niska cena sprawia, że plastelinę lubi każdy.

Podobnym materiałem do plasteliny jest modelina. Różnica polega na tym, że modelina pod wpływem różnych czynników staje się twarda. Mogą to być temperatura, światło lub powietrze. Modelina może służyć do zabawy, ale też często używana jest do produkcji rzeźb czy biżuterii

A wszystko tysiące lat temu zaczęło się od gliny. Ten naturalny surowiec od zarania dziejów służy człowiekowi. Na początku służyła do wyrobu naczyń użytkowych. Teraz na zajęciach plastycznych, dzieci ugniatają z niej kotki, pieski i koniki.

Zabawa z plasteliną, modeliną i gliną pozwalają ćwiczyć zdolności manualne. Pobudzają sprawność dłoni i palców oraz wymagają skupienia i precyzji.

Torebki, Papiery, Folie prezentowe

Pakowanie prezentów to sztuka wyboru

W torebce, w papierze czy w folii? Kto nie lubi dostawać prezentów? Jak się okazuje, są takie osoby. Jest dużo ludzi (w tym część załogi a33.pl), którzy od brania wolą dawanie. Dlatego dla tych, co lubią dawać, a33.pl ma duży wybór materiałów kreatywnych takich, żeby w idealny i niepowtarzalny sposób zapakować prezent. Już nie musisz po zakupie prezentów na gwiazdkę dla swoich bliskich czy dla cioci na imieniny wydawać milionów w specjalnych punktach pakujących prezenty. Teraz możesz to zrobić sam w domu z pomocą materiałów kreatywnych do pakowania. Na pewno zrobisz to taniej i oryginalniej. Pakowanie prezentów stało się sztuką. Twoja kreatywność może sprawić, że opakowanie będzie piękniejsze, od tego, co jest w środku. W PRL-u prezenty (bombonierki i …) pakowało się w biały papier. Teraz do dyspozycji mamy:

 • torebki prezentowe,
 • papiery ozdobne,
 • pudełka ozdobne,
 • folie prezentowe,
 • rozetki i sznurki ozdobne
 • juty, rafie i koronki

To jak, pakujesz razem z a33.pl ?

 

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. Informacje o wykorzystywanych ciasteczkach znajdziesz na stronie Polityka prywatności.